Hakkımızda

Hakkımızda

Bebek Bakımı hakkında ailelere eğitim tarzında yazılar sunan ve sonucunda ailelerin bebek bakımı hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayan sitemiz bebeklerin sağlıklı yaşam ve diğer konularda ailelerinden nasıl yardım ve adım beklediklerini anlatmaktadır.  Bebek bakımı ve sağlığı ile alakalı bilgi sahibi olmak isteyen anne ve babaların birçok bilgiyi ve teknik konuyu buradan öğrendiklerini söylemek isteriz. Anneler bebek bakma ve çocuk büyütme konusunda doğal bir yeteneğe sahiptirler ancak bu yetenek bazı konularda yeterli kalmamaktadır. Bu konuda ailelere eğitim niteliğinde profesyonel bir şekilde destek veren sitemiz siz ailelere hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Amacımız anne ve babalara bebek bakımı, sağlığı konusunda bilgi vermek ve teknik konuları aktarmaktır. Bu sayede bilgi sahibi olan anne ve babalar bebeklerine daha iyi bir hayat sunabilecek ve daha sağlıklı bir yaşam sunabileceklerdir. Bu sayede daha rahat ve daha sağlıklı büyüyen bebekler ileride de sağlıklı yaşamlarına devam edeceklerdir.

Vizyonumuz

Bebekler aileler için en değerlileridir. Bu durumda ise ailelerin bebeklerine iyi bakması ve iyi büyütmesi gerekmektedir.  Bebekler gelecekte büyüdüklerinde bir birey olacaklar ve hayatlarına devam edeceklerdir. Bunu bildiğimiz için ülkemizin en değerlilerine yani bebeklerimize sağlıklı ve iyi bir yaşam sunabilmek için anne ve babalara teknik konularda eğitim vermekteyiz. Bu eğitim sayesinde anne ve babalar bebeklerinin geleceği hakkında bilgi sahibi olup daha emin adımlar atmaktadırlar.